In English

Külalis­korterid
otse sadama südames


Jahisadamas asuvad luksuslikud külaliskorterid pakuvad tõeliselt lummavat kogemust reisijatele, kes otsivad nii mugavust, kui stiili. Vilkas sadamapiirkonnas on kaks peent restorani, autorenditeenused, jalgrattalaenutus ja paadirent. Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel mööda maalilist promenaadi jäävad Haapsalu tuntud vaatamisväärsused, sealhulgas elegantne Kuursaal ja võluv vanalinn. Tundke selle mereäärse linna rikkalikku ajalugu ja lummust, kui avastate selle aardeid omas tempos.

Kapteni apartment

Kaunis Grand Holm Marina jahisadamas asuv Kapteni külaliskorter on täielikult möbleeritud ja varustatud kõige vajalikuga, et end mugavalt tunda. Avatud planeeringuga elutuba pakub palju ruumi lõõgastumiseks ja sõpradega ajaveetmiseks, rõdult avanevad maalilised vaated merele ja jahisadamale.

Vaata veel Broneeri

Kipperi apartment

Kipperi külaliskorter asub maalilises jahisadamas ning on hubane ja avatud planeeringuga. Imelise merevaatega rõdul on mõnus hommikukohvi nautida või õhtust päikeseloojangut vaadata.

Vaata veel Broneeri

Pootsmani apartment

Avatud planeeringuga Pootsmani külaliskorter asub kaunis Haapsalu jahisadamas, mis on vaid väikese jalutuskäigu kaugusel maalilisest promenaadist. Haapsalus on palju avastada ja nautida - Kuursaalist ja ajaloolisest piiskopilinnusest kuni omapäraste romantiliste kohvikuteni.

Vaata veel Broneeri

Grand Holm minispaa

Väike ja privaatne minispaa pakub mõnusat põgenemist kiirest igapäevaelust.

Minispaas on suur merevaatega soome saun, aurusaun, mullivannid ja suur, 10 inimest mahutav eesruum, kus lõõgastuda ja sõpradega aega veeta. Kui on soov ennast hellitada või erilist sündmust tähistada, siis Grand Holm minispaa on selleks suurepärane koht.

Vaata veel Broneeri

Võta ühendust

GHM Halduse OÜ

 

+372 520 7656
kati.visnap@grandholmmarina.ee